Karolis Mickevičius-Mėgelaitis

PMI-ACP sertifikavimosi pasiruošimo programa

Spalio 6-8 d. (3 dienos)
Kaina: 1490 LTL (431,53 EUR)
Kur: Vilnius

Agile metodikų naudojimas projektų valdyme leidžia komandai greičiau ir pigiau sukurti produktą, kurio klientui ištikrųjų reikia.

Šie trijų dienų mokymai pagilins dalyvių žinias apie universalius Agile įrankius ir technikas bei supažindins su populiariausiomis Agile metodikomis, tokiomis kaip Scrum, XP, DSDM, TDD, FDD ir kt. Mokymų metu teorinė medžiaga iliustruojama realiais praktiniais pavyzdžiais bei įdomiais komandiniais žaidimais. Taip pat, dalyviai užsiėmimuose sužinos daug vertingos informacijos, būtinos norint sėkmingai pasiruošti bei išlaikyti PMI-ACP egzaminą. Daugiau informacijos apie PMI-ACP sertifikaciją bei reikalavimus kandidatams rasite čia

Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti tiek patyrusiems Agile praktikams, norintiems užtvirtinti turimas Agile žinias bei pasiruošti PMI-ACP egzaminui, tiek norintiems arba tik pradedantiems dirbti Agile metodikomis. PMI-ACP sertifkacija padės įrodyti gebėjimą dirbti naudojantis Agile metodais ir įrankiais bei leis padidinti savo uždarbio potencialą.

Kokia mokymų nauda?

Tarptautiniai tyrimai ir tyrimai atlikti Lietuvoje rodo, kad sertifikacijas įgiję projektų vadovai vidutiniškai uždirba daugiau už sertifikatų neturinčius specialistus. Taip pat ACP sertifikacija įrodo patirtį ir kompetenciją vykdant bei vadovaujant Agile projektams. Dalyviai po kursų sužinos kaip derinti Agile ir tradicinių projektų valdymo metodus. Galiausiai, po kursų dalyviai ne tik bus pasiruošę laikyti ACP egzaminą (pasiruošimą liudys oficialus diplomas), bet ir gebės pritaikyti Agile įrankius, technikas bei metodus savo kasdienėje projektų valdymo praktikoje.

Kokia mokymų programa?

Mokymuose teorinis medžiagos dėstymas yra derinamas su praktiniu bandomųjų testų sprendimu. Kiekvienas klausytojas gauna visą medžiagą, reikalingą išlaikyti egzaminui bei nemokamas konsultacijas registruojantis egzaminui (medžiaga yra anglų kalba, dėstoma lietuviškai). PMI-ACP egzamino laikymas į mokymų apimtį bei kainą neįeina (egzamino kaina PMI nariams – $435, ne nariams – $495).

Turinys:

  • Įvadas į PMI, ACP ir Agile;
  • Į vertę orientuotas darbų organizavimas;
  • Suinteresuotųjų asmenų valdymas;
  • Komandos našumo didinimo praktikos;
  • Adaptyvus planavimas;
  • Problemų identifikavimas ir jų sprendimas;
  • Nuolatinis tobulėjimas;
  • Slapti ACP egzamino aspektai.

Kokį sertifikatą aš gausiu?

Išklausius kursą dalyviais gaus PMI-ACP mokymų baigimo diplomą, leidžiantį laikyti PMI-ACP egzaminą (su sąlyga, kad kandidatas atitinka kitus PMI keliamus reikalavimus).

PMI-ACP sertifikatas yra vienas labiausiai vertinamų sertifikatų rinkoje. Šis sertifikatas taip pat įrodo, kad turite platų teorinį ir praktinį supratimą apie įvairių Agile metodikų taikymą.

Savo elektroniniuose laiškuose ir CV sertifikatą nurodykite su sertifikato vardu ir metais kuriais jį gavote. Pavyzdys:

Vardenis Pavardenis
PMI-ACP, 2014

PMI-ACP

Lektorius

Karolis Mickevičius-Mėgelaitis yra ProjektuKursai.lt įkūrėjas, dėstytojas, konsultantas, aktyvus Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) bei Young Crew Lietuva narys, projektų vadovas, pirmojo projektų vadybos terminų žodyno bendraautorius

Karolis įgijo universalios patirties dirbdamas įvairaus tipo projektuose: bankinių IT sistemų, rinkodaros, organizaciniuose, socialiniuose. Jis ne tik domisi praktine projektų valdymo puse, bet kartu dirba prie teorinių bei mokslinių projektų vadybos aspektų.

Karolis yra sertifikuotas Scrum meistras (CSM), Agile praktikas (PMI-ACP), Projektų vadybos profesionalas (PMI-PMP), oficialus Microsoft dėstytojas (MCT) bei Microsoft Project profesionalas (MCTS, MCITP), sertifikuotas CompTIA Project+, DSDM bei ITIL specialistas.

Registracija:

Contacts

Contact us at turas @ agile.lt

Facebook Agile Tour Vilnius

Facebook Agile Tour Kaunas

GooglePlus Agile Tour Kaunas

Twitter

Twitter #agileturas

Facebook

General Sponsors

Visma logo

NFQ logo

DevBridge logo

Organizers

Agile Lietuva Association logo