Vaidas Adomauskas

Susipažinimas su Agile projektų valdymu

Spalio 7 d.
Kaina: 950 LTL (275,14 EUR)
Kur: Vilnius

Agile projektų valdymo metodai įgalina įmones planuoti ir kontroliuoti projektų apimtį, biudžetą ir laiką net jei projekto reikalavimai nuolat kinta. Tai užtikrina šiandienos greitai besikeičiančio verslo poreikių įgyvendinimą.

Šiuose vienos dienos mokymuose dalyviai supras Agile projektų valdymo principus ir išmoks naudoti populiariausius Agile projektų valdymo metodus: Scrum, Kanban, Ekstremalus programavimas ir Lean. Išsiaiškinsime jų skirtumus, pliusus ir minusus, bei kada kurį rekomenduotina taikyti.

Kam skirti mokymai?

Vadovams, projektų vadovams, komandų lyderiams ir visiems besidomintiems Agile projektų valdymu.

Kokia mokymų programa?

Mokymus sudaro teorinė medžiaga derinama su praktine asmenine lektoriaus patirtimi diegiant ir naudojant Agile metodus. Apie pusę mokymų programos sudaro praktiniai pratimai. Jie sukurti tam, kad mokymų dalyviai naujas žinias galėtų iš karto išbandyti bei diskutuoti apie pirmas patirtis ja taikant.

1 diena

 • Agile projektų valdymo pagrindai
  • Agile skirtumai nuo tradicinių metodų
  • Agile manifestas ir principai
 • Populiariausių Agile metodų apžvalga ir skirtumai
  • Scrum
  • Ekstremalus programavimas (Extreme Programming - XP)
  • Liesas programinės įrangos kūrimas (Lean Software Development)
  • Kanban

Kokį pažymėjimą gausiu?

Mokymų dalyviai gaus mokymų “Susipažinimas su Agile projektų valdymu” baigimo pažymėjimą

Lektorius

Vaidas Adomauskas yra technologijų direktorius (CTO) ir partneris WoraPay Inc., asociacijos “Agile Lietuva” prezidentas, autorius tinklaraščio ir Agile mokymų Lietuvoje centro www.agilecoach.lt.

Vaidas sukaupė ilgametę patirtį diegiant ir naudojant Agile projektų valdymo metodikas efektyvinti IT gamybos skyriaus ir visos įmonės veiklą. Jis veda Agile projektų valdymo konsultacijas ir mokymus IT (ir ne tik) įmonėms (atsiliepimai ir rekomendacijos). Vaidas yra nuolatinis seminarų ir konferencijų pranešėjas (pranešimų skaidrės ir video).

Vaidas yra Lietuvos projektų valdymo asociacijos (LPVA) narys, sertifikuotas Scrum profesionalas (CSP), sertifikuotas Scrum meistras (CSM) ir sertifikuotas Scrum produkto šeimininkas (CSPO), dėsto „Agile projektų valdymas naudojant Scrum“ kursą Vilniaus universitete.

Contacts

Contact us at turas @ agile.lt

Facebook Agile Tour Vilnius

Facebook Agile Tour Kaunas

GooglePlus Agile Tour Kaunas

Twitter

Twitter #agileturas

Facebook

General Sponsors

Visma logo

NFQ logo

DevBridge logo

Organizers

Agile Lietuva Association logo